Detaylar

Kategori İslami İlimler
Yayıncı Dem Yayınları
Liste Fiyatı 32.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786054036738
Yayın Tarihi 2017-02-00
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Cilt: 1
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 480
Kapak Karton
Kağıt 2.Hamur
Boyut 160 X 235

Manevi Danışmanlık ve Rehberlik Cilt: 1

Manevi Danışmanlık ve Rehberlik, zor durumda kalan ve anlam arayışına giren bireylerin kaybettikleri anlamı ve kontrolü kazanma süreçlerinin dini ve manevi referanslarla desteklenmesidir. Daha özelde hastalık, ihtiyarlık, engellilik, doğal felakete uğrama, yoksunluk içerisinde bulunma gibi sebeplerle anlam arayışı içerisinde bulunan bireylere yönelik dini ve manevî değerler odaklı destek hizmetidir.

Dünyada farklı ülkelerde bilimsel gelenek içerisinde psikoloji, ilahiyat ve psikiyatri kavşağında oldukça uzun bir akademik çalışma ve uygulama tarihine sahip olan Manevi Danışmanlık ve Rehberlik alanı adı geçen bu disiplinlerle ortak çalışarak insanın fiziksel, psikolojik ve manevi yönlerden iyi oluşu ve sağlıklı oluşuna vurgu yapan disiplinler arası bir alandır.

İki cilt Türkçe ve bir de İngilizce kitaptan oluşan elinizdeki bu kapsamlı eser; dini ve manevi değerlerin zor durum ve zamanlarında insanların başa çıkma süreçlerini desteklemesini sağlayan Manevi Danışmanlık ve Rehberlik alanında hem yerel hem de uluslararası literatüre katkı sunmayı amaçlamaktadır.

Emeği Geçenler

Yazar   : Kolektif

Satış

% 30
indirim
22.40
Liste Fiyatı : 32.00
Kazancınız : 9.60
Ürün Satışta. %30 indirim