Okul Öncesi Neşeli Hayvanlar Eğitim Seti
Yazar : Mehtap Şenkaya
Yayıncı : Ensar Neşriyat
Kategori : Çocuk Dizisi
Fiyat: 105.00 TL   Liste Fiyatı : 150 TL
Ürün Satışta. Temin Süresi: 1 Gün / % 30 İndirim
Hakkında
Yorumlar
Özellikler
Diğer Resimler
Setimiz, Anaokullarımızın eğitim müfredatına uygun olup, 4-5 yaş grubu çocuklarına yönelik farklı düşünme becerileri kazandırma ve geliştirmenin önde tutulduğu 6 eğitim kitabı ve 2 etkinlik kitabı olarak hazırlanmıştır.
Her bir kitapta farklı bir kahramanımız vardır. Kitaplarımızın içinde dikkat çalışmaları, zekâ oyunları, konuşma egzersizleri, davranış ve değerler eğitimi, geleneksel oyun ve tekerlemeler, neşeli kahramanlarımız tarafından zenginleştirilmiş çalışmalarla sizlere sunulmaktadır. Aile Katılımı kitabı ve Belirli Gün ve Haftalar kitapları ile günlük yaşam becerilerinin desteklenmesi göz önünde bulundurulmuştur.
Setimiz, çocukların bütün gelişimleri dikkate alınarak ve yeni anaokulları programına göre hazırlanmıştır. Çocuklar, yaş grubuna uygun tüm kazanımları, keşfetme ve araştırma duygusu ile elde edebilecekler; duygu, düşünce ve hayallerini, özgün yollarla eğlenerek, öğrenerek ifade ederken, yeteneklerini keşfederek keyifli zaman geçireceklerdir.
Setimiz, geleneksel oyun ve tekerlemeler ile Türkiye'de bir ilktir.
Çocuklar, kendi geleneksel kültürüne ait özellikleri öğrenirken, öz güvenleri desteklenecek, farkındalıkları oluşacaktır.
Setimiz, MEB Okul Öncesi programı kavramlarına ve müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Okuyucu Yorumları

Sayfa : 200
Ebat : 135 X 210
Basım Yeri :
Basım Tarihi : 0
Barkod-ISBN : 9786059223843
Diğer dosyalar ..