Detaylar

Kategori Çocuk Dizisi
Yayıncı Ensar Çocuk
Liste Fiyatı 150.00
Format Kitap
Barkod-ISBN 9786059223843
Yayın Tarihi 2017-04-13
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Okul Öncesi Neşeli Hayvanlar Eğitim Seti
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 200
Kapak Karton
Kağıt 1.Hamur
Boyut 150 X 215

Okul Öncesi Neşeli Hayvanlar Eğitim Seti

Setimiz, Anaokullarımızın eğitim müfredatına uygun olup, 4-5 yaş grubu çocuklarına yönelik farklı düşünme becerileri kazandırma ve geliştirmenin önde tutulduğu 6 eğitim kitabı ve 2 etkinlik kitabı olarak hazırlanmıştır.
Her bir kitapta farklı bir kahramanımız vardır. Kitaplarımızın içinde dikkat çalışmaları, zekâ oyunları, konuşma egzersizleri, davranış ve değerler eğitimi, geleneksel oyun ve tekerlemeler, neşeli kahramanlarımız tarafından zenginleştirilmiş çalışmalarla sizlere sunulmaktadır. Aile Katılımı kitabı ve Belirli Gün ve Haftalar kitapları ile günlük yaşam becerilerinin desteklenmesi göz önünde bulundurulmuştur.
Setimiz, çocukların bütün gelişimleri dikkate alınarak ve yeni anaokulları programına göre hazırlanmıştır. Çocuklar, yaş grubuna uygun tüm kazanımları, keşfetme ve araştırma duygusu ile elde edebilecekler; duygu, düşünce ve hayallerini, özgün yollarla eğlenerek, öğrenerek ifade ederken, yeteneklerini keşfederek keyifli zaman geçireceklerdir.
Setimiz, geleneksel oyun ve tekerlemeler ile Türkiye'de bir ilktir.
Çocuklar, kendi geleneksel kültürüne ait özellikleri öğrenirken, öz güvenleri desteklenecek, farkındalıkları oluşacaktır.
Setimiz, MEB Okul Öncesi programı kavramlarına ve müfredatına uygun olarak hazırlanmıştır.

Emeği Geçenler

Yazar   : Mehtap Şenkaya

Etiketler

Hesap Kart

Satış

% 30
indirim
105.00
Liste Fiyatı : 150.00
Kazancınız : 45.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %30 indirim